Sözleşme ve Kurallar

TARAFLAR :


a) Trumar Ayakkabı İmalat Sanayi Ticaret A.Ş – Rockwell by Trumar


b)  www.rockwellboots.com uzantılı alışveriş portalına üye olan veya üye olmadan alışverişini tamamlayan gerçek kişi 

GİZLİLİK POLİTİKASI ;

 

Üyelik aşamasında ziyaretçilerden kişisel bilgiler istenecektir. Bu bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında kullanılmaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. IP adresleri, kullanıcıların genel tanımlaması ve demografik bilgi toplamak amacıyla kullanılabilir.

 

Sitemizde ürün satın almak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi yapabilir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

KOŞULLU SATIŞ SÖZLEŞMESİ ;

Rockwellboots web site üzerinden, Trumar Ayakkabı bünyesinde üretilen ürünler satılmaktadır.

İş bu sözleşmenin amacı satıcı ile alıcı arasında bir hukuki anlaşma yapmaktır. Satın alma işlemini tamamlarken bu maddeler tarafınızca onaylanması size sorulur , onaylandığı takdirde karşılıklı anlaşma yapılmıştır.

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI ;

Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar tespit edildiğinde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade veya değişim için  adresine mail atılmalıdır. Mailinize takiben ekibimiz tarafından aranarak en kısa sürede iade işlemleri başlatılır.

Ürün/ürünler teslim alındığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde mutlaka fatura ve ürün ile beraber belirtilen adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Ekibimiz tarafından ürünün kullanıldığı tespit edilmesi durumunda değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.  

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade etmek istediğiniz ürün incelendikten sonra tüketiciden kaynaklanan bir hasar olmaması durumunda, 30 iş günü içinde ücret iadesi yapılacaktır.

 

Rockwell by Trumar

info@rockwellboots.com

© 2019 Trumar Ayakkabı   |   Tüm hakları saklıdır.

Istanbul, Turkiye