Sıkça Sorulan Sorular

İade başvurunuz en geç 10 gün içerisinde işleme alınır, iade talebiniz kabul edildiğinde bunu takiben 15 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza ürün bedeliniz iade olacaktır. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Trumar Ayakkabı İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş 'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

İade edeceğiniz veya değişim yapmak istediğiniz ürünün orijinal ambalajında kullanılmamış olarak tarafımıza ulaşması gerekmektedir.

İlk satın alımlarda, kargo bedeli şirketimiz tarafından karşılanmaktadır ancak iade ve değişim durumlarında ürünlerin nakliye bedeli alıcının sorumluluğundadır.

Bu koşullarda değişim yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

Satın alınan ürünlerin beden değişikliği için; ürünlerin kullanılmamış, orijinal ambalajında olması ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürünü faturası ile beraber 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ekibimiz tarafından ürünün kullanıldığı tespit edilmesi durumunda değişimi veya iadesi yapılamamaktadır.

Özel kampanyalar dahilinde iade ve değişim koşullarında değişiklik yapma hakkı tarafımızca saklıdır.

 

Satın alınan ürünlerin beden değişikliği için; ürünlerin kullanılmamış, orijinal ambalajında olması ve faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Değişim yapmak istediğiniz ürünü faturası ile beraber 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İade etmek istediğiniz ürün incelendikten sonra tüketiciden kaynaklanan bir hasar olmaması durumunda, 30 iş günü içinde ücret iadesi yapılacaktır.

Ulaştırılan ürününüzün eksik veya yanlış olduğunu tespit ettiğinizde lütfen ürünü kullanmayınız ve 0212 549 00 98 no'lu telefon ve info@rockwellboots.com e-posta aracılığıyla müşteri ilişkileri yetkililerimizle iletişime geçiniz.