Hakkımızda

HAKKIMIZDA

ROCKWELL markası olarak bugün olduğumuz marka haline gelmemiz tam 25 senelik bir tecrübe birikimine dayanıyor. İstanbul’da bir ayakkabı üretim fabrikası olarak başlayan şirketimiz 2012 yılında ROCKWELL markasıyla beraber TÜRKİYE’de iş ayakkabısı konularında ulusal bir işletmeye dönüştü. ROCKWELL markası 2016 yılından bugüne, Dünyanın ayakkabı ve deri konusunda en fazla söz sahibi olan kurumu olan ve üyelerine test ve ürün belgelendirme konularında danışmanlık veren SATRA ‘nın bir üyesidir.

ROCKWELL markası partnerlerini memnun etmek için sürekli kendini yenilemeye ve değişimlere hızlıca adapte olmaya özen gösteren yüksek motivasyonlu 135 kişilik bir ekibe sahiptir. ROCKWELL markasının arkasında kusursuz bir tedarik zinciri ve canlı bir stok yönetimi de vardır.

Tüm iş ayakkabısı ve motosiklet ayakkabılarımıza ait modeller alanında deneyimli profesyonellerin desteğiyle yenilikçi ve inovatif bir tasarım ekibi tarafından ergonomik, sportif ve estetik olarak tasarlanmaktadır.

ROCKWELL markası olarak “Be One Step Ahead” sloganıyla her zaman bir adım önde olmak istiyoruz. Ürün araştırma, geliştirme ve teknolojiye yapılan sürekli yatırımlar, İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına dayalı olarak en gelişmiş iş güvenlik ayakkabısı ürünlerini üretmemizi sağlamaktadır.

ROCKWELL markasının tasarım, geliştirme ve üretim ekipleri daha hızlı, daha özenli ve her şeyden önemlisi daha az atık maddeyle üretim yapabilmek için geri dönüşüm, numune hazırlama, AR-GE ve bir çok teknoloji istasyonuna sahip modern bir tesiste çalışmaktadırlar.

Kompozit burun korumalı iş ayakkabıları, İmpactec korumalı motosiklet botları, taktik botlar ve outdoor ayakkabılar olmak üzere geniş üretim yelpazemiz, 7/24 online satış hizmetimiz ve arka planda sizlerin sağlığı, güvenliği ve mutluluğu için çalışan 135 kişilik ekibimizle beraber “Bir Adım Önde Olmak” için çalışıyoruz.

NEDEN ROCKWELL BOOTS

ONLINE MÜŞTERİ DESTEĞİ

ÜCRETSİZ KARGO ve İADE

KOŞULSUZ İADE ve DEĞİŞİM

GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN